1398 یکشنبه 5 خرداد امروز
 

تـذکر: فروش انواع قیر تقلبی
فروش قیر قیمت ارزان ،فروش قیر بشکه ای ارزان، قیر ارزان در بازار، انواع قیر ارزان، قیر ساختمانی ارزان، پایین ترین قیمت قیر، قیر بشکه ای قیمت مناسب و ارزان

تذکر مهم در مورد فروش انواع قیر تقلبی:

مجتمع فرآوری مواد نفتی تهران پاسارگاد یکی از بزرگترین  صادرکنندگان انواع قیر پالایشگاهی استاندارد در ایران ، به اطلاع خریداران قیر ایرانی میرساند که قیراستاندارد ایرانی بهترین و بالاترین کیفییت را در میان تولید کنندگان قیر دنیا دارد( جهت مشاهده آنالیز به وبسایت مجتمع مراجعه فرمایید).
بدینوسیله تذکر میدهیم که عده ای سودجو با نامهای تجاری مختلف تحت عنوان فروشنده قیر ایران (صادرات قیر ایران)، قیرهای با کیفیت پایین و قیمت ارزان و خارج از استاندارد به مشتریان عرضه مینمایند.
در زیر به چند مورد از موارد تقلب توجه فرمایید:
1- مازوت ضایعاتی ارزان و بی کیفیت را بعد ازجوشاندن، پودر گیلسونایت اضافه کرده و بعد از مخلوط کردن، ماده ای شبیه به قیر ساخته میشود.
2- مازوت ضایعاتی ارزان و بی کیفیت را بعد ازجوشاندن، انواع پودرهای معدنی مثل تالک ، کربنات کلسیم و پودر سنگ و .... اضافه میکنند.

3- انواع قیر پالایشگاهی را با درصد بالا با انواع پودرهای ارزان معدنی مخلوط میکنند تا وزن آن سنگین شود.

4- انواع قیر استاندارد را با ضایعات پلاستیک مخلوط میکنند تا وزن آن بالا برود.

5- انواع قیر پالایشگاهی را با پودر قیر خشک بی کیفیت و ارزان مخلوط مینمایند.

6- انواع قیر استاندارد را با روغن سوخته و پودرهای معدنی ارزان مخلوط میکنند تا ماده ای شبیه به قیر ساخته شود.

7- انواع ضایعات ارزان حاصل از استخراج نفت خام را با انواع پودرهای معدنی مخلوط میکنند تا ماده ای شبیه قیرشود

ویا ضایعات نفت خام را با درصدی بالا با قیر پالایشگاه مخلوط میکنند.

لازم به تذکر است که راههای فراوان دیگری جهت تقلب در تولید قیر وجود دارد که ماده ای شبیه به قیر تولید شود و حتی در بعضی موارد چون ظاهربعضی از این نوع قیرها شباهت زیادی با قیر واقعی دارد، حتی آزمایش SGS  بین المللی را نیز به اشتباه می اندازند ولی به محض مصرف ماهییت خود را نشان میدهند(بعضی از خصوصیات قیر فقط در هنگام مصرف خود را نشان میدهند).

در کل این نوع قیرهای تولید شده یا به عبارت دیگر قیرهای دست ساز چون منشاء نفتی ندارند، شاید مشخصات ظاهری قیر را داشته باشند، ولی به محض مصرف، ماهیت خود را نشان داده و مصرف کننده بلافاصله متوجه میشود که کیفیت مطلوب را ندارد.

لذا بدینوسیله به خریداران قیر توصیه میشود که درهنگام  سفارش وخرید قیر به اعتبار، رزومه و سابقه شرکت فروشنده و کیفییت کالای خریداری شده توجه کافی و لازم را بفرمایند.     


1 صفحهEnglish : تماس با ما :  لیست قیمت :
گالری تصاویر : خدمات : محصولات : درباره ما
Copyright 2009 ©Tehran Pasargad All rights reserved.